CZ / EN

 

 

Značka FIXED přináší na trh neotřelá řešení pro smartphony a tablety. Výrobky značky FIXED vynikají praktičností a jsou vyvíjeny s důrazem na kvalitu a jednoduchost použití. Široký sortiment je možné rozdělit do základních kategorií: energie (powerbanky, kabely, nabíječky, redukce a adaptéry), držáky (držáky do aut, selfie tyče), média (sluchátka, headsety), nově vznikající Smart (lokátory SMILE) a móda a ochrana (pouzdra, kryty, obaly a tvrzená skla. Stylová ochrana mobilních telefonů je pro značku FIXED typická. Vlastní výroba ručně šitých pouzder sídlí v Prostějově. Právě tady ve městě s dlouholetou oděvní tradicí, vznikají dnes módní, praktická a vysoce odolná pouzdra na telefony, tablety či notebooky. Kvalita produktů je zajištěna důkladným testováním a velmi přísnou výstupní kontrolou.

Design

Design

Okouzlující design a jednoduchost při použití jsou naším standardem. Na každý produkt se snažíme dívat jako spotřebitel s cílem inovovat.

Rychlost

Rychlost

Time to market. Jakmile je na trhu nový telefon, jsme připraveni vám dodat to nejlepší příslušenství. Můžete se spolehnout.

Kvalita

Kvalita

Naše normy kvality jsou vysoké. Naše testovací procesy jsou nekompromisní. Pouze ty nejlepší produkty se mohou dostat do výroby.

Portfolio

Portfolio

Příslušenství pro Apple, Samsung, Huawei? Samozřejmě. Pokrýváme však i ZTE, Xiaomi a další méně známé značky.

Fixed péče o zákazníka

Sekce FAQ

Pracujeme poctivě na tom, abychom měli tu nejlepší FAQ sekci. Chceme, aby naši zákazníci našli odpověď na jakoukoli otázku. Snadno a rychle.

Péče o zákazníka

Pokud FAQ nepomůže, jsme vždy připraveni odpovědět na otázku a celou sekci zlepšit. Pro urychlení procesů používáme inteligentní ticketing a AI.

Rapidní růst

1154586

FIXED produktů prodaných v roce 2020

117%

Růst v roce 2020 ve srovnání s rokem 2019

391

Aktivních partnerů v ČR a SR kteří prodávají produkty FIXED

1976

Prodejních míst nabízejících výrobky FIXED

RECALL s.r.o.
Kubatova 6, 370 04 České Budějovice

E-mail: info@recall.cz
Tel.: +420 385 510 205

Facebook YouTube